obláčky

na Santově

ovce1
ovce2

Ovčácké slavnosti na Santově jsou již po mnoho let festivalem valašských řemesel a tradic.

Slavnosti se konají v krásné valašské přírodě na kopci Santov nad Malou Bystřicí. Součástí je bohatý kulturní program složený z cimbálovky, místních kapel a místních pěveckých a tanečních sborů.

Lokální drobní výrobci prodávají své domácí rukodělné produkty, které většinou nelze zakoupit v běžných obchodech.

Atmosféru dobarvují různé soutěže pro diváky.

V roce 2023 se Ovčácké slavnosti konají dne 16.9.2023 !!!

Plakát 2023

Děkujeme za podporu všem z řad pořadatelů, dobrovolníků.

Akce byla podpořena sponzory z řad místních firem

a dotací od Zlínského kraje.

DĚKUJEME,  že nás podporujete v naší činnosti.

Vzpomínky ze Slavností 2021

Přes občasný a občasně i vydatný déšť se Ovčáckých slavností na Santově v sobotu 18.9.2021 zúčastnilo odhadem 1.500 návštěvníků.

Hezkou reportáž z Ovčáckých slavností na Santově 2021 přinesl i Valašský Deník.

Fotografie na této stránce pořídila fotografka Lúca Tydlačková,  další najdete na jejím Facebook profilu zde.

Doufáme, že na příštích Ovčáckých slavnostech na Santově v září 2023 potkáme i Vás!

Kde, kdy, jak?

Ovčácké slavnosti na Santově se konají každoročně v září na kopci Santov na louce u Hospody Santov.

Letos se na Vás těšíme v sobotu 16.9.2023!

Upozorní Vás třeba plakát, který má každoročně podobný design.

Pořadatelé, pomocníci, sponzoři

Ovčácké slavnosti na Santově jsou organizačně náročnou akcí, která vyžaduje několik měsíců příprav a práci mnoha lidí.

Kromě organizačního jádra ze Spolku Almara, pomáhá akci uskutečnit mnoho dobrovolníků.

Všem Vám děkujeme!

Speciální dík patří sboru dobrovolných hasičů Malé Bystřice!

Za finanční podporu nejen v roce 2023 děkujeme našim sponzorům a doufáme ve spolupráci i do dalších let:

Spolek Almara

IČO 10861921